Висотні роботи

Оперативный выезд
Оперативний
виїзд
Работаем с НДС и без
Працюємо
з ПДВ та без
Тільки сертифіковані <br>альпіністи
Тільки сертифіковані
альпіністи

Промисловий альпінізм – повний комплекс послуг

Роботи на висоті мають підвищену небезпеку, тому їх довіряють виключно професіоналам, а саме альпіністам-монтажникам. Використовуючи спеціалізоване обладнання, вони отримують доступ навіть до важкодоступних місць – рекламних банерів, металоконструкцій, вікон, фасадів тощо. Фахівці компанії Alp Star готові до виконання завдань різного ступеня складності – від монтажу скла до утеплення, антикорозійного оброблення. Замовити висотні роботи можна по Києву та області за доступними цінами.

Висотно-монтажні роботи на промислових об’єктах

Залізобетонні перекриття, елеватори, будівлі цехів і заводів, інші споруди вимагають постійного обслуговування і періодичного ремонту. Промисловий альпінізм у таких випадках просто незамінний. Під’їзд техніки можливий далеко не скрізь.

Альпіністські послуги дають змогу впоратися із завданням ремонту та обслуговування швидко і з максимальною ефективністю. Наша компанія береться за такі висотні роботи методом промислового альпінізму:

 • Фарбування металевих конструкцій. Необхідне для попередження утворення корозії, а також надання привабливого зовнішнього вигляду. Нанесення лакофарбових матеріалів здійснюється з дотриманням усіх технологій.
 •  Монтаж і зняття зовнішньої реклами. Послуги альпіністів затребувані, коли необхідно розмістити на фасаді будівлі банер, білборд, світлові букви. За ними в Alp Star звертаються як власники будівель, так і рекламні агентства.
 • Зварювальні роботи. Ремонт і монтаж конструкцій на висоті вимагає особливого професіоналізму. Потрібен мінімум 5 розряд альпініста, а також диплом зварника. У штаті нашої компанії є фахівці, які мають усі допуски до подібних промислових висотних робіт. Великий досвід і професіоналізм дають змогу виконувати завдання з максимальним рівнем якості.
 • Герметизація, гідроізоляція швів. Особливо актуальні подібні фасадні роботи для елеваторів, зернових сховищ, дахів стадіонів, де важливий підвищений захист від вологи.

Беруться наші альпіністи за висотні роботи й іншого типу. Універсальність дає змогу виконувати гідрофобізацію фасадів, монтаж водостічних труб тощо.

Послуги висотників у Києві в приватному секторі

Висотні роботи в Києві користуються попитом не тільки у міських служб, торгових, офісних центрів та інших організацій. За ними звертаються і приватні особи.

Популярні послуги промислових альпіністів у Києві на цивільних об’єктах:

 1. Мийка. Щорічно кількість висотних будинків тільки збільшується, і якщо помити вікна з внутрішньої сторони нескладно, догляд із зовнішнього боку за допомогою стандартних засобів проблематичний і небезпечний. Альпінізм промисловий вирішує цю проблему. Фахівці нашої компанії приведуть вікна, фасад до ладу навіть на 30 поверсі. Клінінг виконується швидко і якісно, без розводів. Ми несемо відповідальність за результат. 
 2. Обрізка дерев. Якщо дерева становлять небезпеку, вони підлягають обрізці або спилюванню. Дбайливо виконати такі роботи зможуть тільки альпіністи, послуги виконуються з високим рівнем відповідальності та терміновості. 
 3. Прибирання криги, снігу. Падіння бурульок, сходження снігу надзвичайно небезпечні. Для чищення дахів знадобляться альпіністи, і послуги подібного типу відрізняються доступністю.

У компанію Alp Star можна звертатися і з нестандартними замовленнями. Область нашої спеціалізації велика.

Компанія Alp Star – співпраця з професіоналами

Висотні монтажні роботи в Києві та області із залученням альпіністів нашої компанії мають низку плюсів:

 • економія на спорудженні риштувань, оренді спеціалізованої техніки; 
 • виконання робіт у важкодоступних місцях незалежно від висоти; 
 • відсутність простоїв; 
 • мінімальні ризики заподіяння ушкоджень конструкціям, що обслуговуються; 
 • швидкий старт і висока мобільність.

На альпіністські роботи ціни в компанії Alp Star знаходяться на доступному рівні. Актуальну вартість робіт із промислового альпінізму, технічного обслуговування будівель і на інші послуги можна знайти у відповідному розділі сайту. 

Наша компанія надає послуги альпіністів у Києві та Київській області понад 15 років. За роки успішної роботи ми заслужили довіру клієнтів. Наші майстри є досвідченими професіоналами з багаторічним стажем. Вони вміють справлятися із завданнями будь-якої складності, мають необхідні допуски та сертифікати, знають всі правила безпеки на висоті. Ми гарантуємо високу якість, гнучкість, надійність і дотримання термінів.

Запросити нашого спеціаліста або оформити замовлення Ви можете за телефоном (067) 25-82-999 або електронною поштою: alpstar.kiev@gmail.com