Промислові альпіністи AlpStar > Засклення та заміна склопакетів

Заміна склопакетів альпіністами

Засклення та заміна склопакетів

Компанія «Альп Стар» надає повний комплекс висотних робіт зі скління фасадів будівель і заміни склопакетів. Наша кваліфікація, досвід і технології дозволяють виконати якісно роботи на будь-якій висоті, а взаємодія з виробниками скла, знімає з Замовника чимало турбот з виготовлення та доставки окремих склопакетів.

Ми виконуємо наступні роботи:
  • Інспекція склопакетів (візуальна). Проводиться зовні альпіністами. Під час обстеження виявляються дефекти не тільки склопакетів, але і притискних планок, декоративних накладок, укосів і структурних швів. У результаті Замовнику надається фотозвіт з описом дефектів та рекомендаціями щодо їх усунення або заміни.
  • Замір склопакетів. Здійснюється у випадках, коли технічна документація на фасад відсутня, а клієнту, наприклад, необхідна заміна склопакета, який тріснув, на цілий. Верхолазами проводитися демонтаж притискних профілів для замірів ширини і висоти склопакета. Ми несемо відповідальність за надані клієнту виміри.
  • Виготовлення склопакетів. Ми маємо великий досвід співпраці з провідними виробниками скла в Києві, що дозволить нам оперативно і правильно замовити склопакет та доставити його на об’єкт. У випадках, коли формула кольору напилення невідома, нам може знадобитися шматочок скла для аналізу.
  • Заміна склопакетів на вертикальних фасадах. У випадках, коли склопакет пошкоджений або у Замовника виникла потреба заміни скла на броньоване, енергозберігаюче або змінити колір фасаду, ми здійснимо весь комплекс робіт «під ключ». За допомогою присосок і системи поліспастів демонтуємо пошкоджений склопакет, піднімемо новий пакет на поверх, змонтуємо його в отвір і загерметізіруем шви.
  • Герметизація засклених фасадів. Комплекс робіт з герметизації проводиться в разі порушення ізоляції на ригелях і стійках або в швах при спайдерному склінні. Для герметизації виймати склопакет не обов’язково. Досить демонтувати притискні елементи, витягти старий герметик, зачистити основу і заповнити шов новим герметиком для скла.

 

Запросити нашого фахівця або оформити замовлення ви можете за телефоном
(067) 25-82-999 або по електронній пошті: alpstar.kiev@gmail.com