Промислові альпіністи AlpStar > Роботи з деревами

Обрізка дерев на висоті

Роботи з деревами

Альпіністи компанії «Альп Стар» оперативно і безпечно виконають такі роботи з деревами:

  • Видалення аварійного дерева
  • Спилювання дерева по частинах
  • Обрізання сухих гілок
  • Очищення дерев від омели
  • Кронування дерев

Для безпечного проведення робіт наші фахівці використовують технології промислового альпінізму та спеціальне обладнання. Якщо обсяг робіт істотний і територія дозволяє заїхати автовишці, то ми прораховуємо альтернативні варіанти для здешевлення таких робіт.

Якщо вам необхідно видалити сухе або аварійне дерево на цвинтарі і не пошкодити пам’ятники – ми акуратно виконаємо цю роботу!

Якщо у вас на об’єкті існує ймовірність пошкодження ліній електропередач, то ми безпечно обрізаємо гілки.

Якщо у вас на ділянці під аварійним деревом ростуть дорогі декоративні рослини – ми спиляємо дерево нічого не пошкодивши.

Якщо у вас ресторан і сухі гілки загрожують відвідувачам або альтанкам – ми позбавимо вас від цієї проблеми.

З вартістю наших робіт ви можете ознайомитися в розділі «Ціни».

Для отримання більш детальної інформації ви можете звернутися за телефоном
(067) 25-82-999 або по електронній пошті: alpstar.kiev@gmail.com


Способи видалення дерев.

Для того, щоб прояснити Замовнику як формується вартість наших робіт, ми умовно виділили 4 способи видалення дерев:

  • Видалення дерева цілком. Такий спосіб використовується якщо немає ймовірності пошкодження стволом поруч розташованих об’єктів або інших рослин. У стовбурі випилюється клин, яким закладається напрямок падіння. Вже на землі його розпилюють на підйомні частини (або на частини, які заявив Замовник).
  • Видалення дерева цілком з використанням відтягнення. Верхолаз піднімається на дерево і закріплює на його верхній частині два кінці мотузок. Після цього він піднімається на два сусідніх дерева і кріпить на кожному з них блок-ролик, через який пропускаються мотузки. З роликів кінці мотузок спускаються вниз і кріпляться на спускові пристрої. Коли основний стовбур закріплений, його підпилюють, і він лягає під кутом до землі натягуючи мотузки, але не падаючи. Потім двоє людей, стоячи на землі, керують спусковими механізмами так, що дерево плавно лягає в заданий «коридор». Іноді, якщо вага дерева велика, перед спилюванням видаляється крона.
  • Видалення дерева по частинах без завішування. У випадках, коли дерево нікуди опустити (наприклад, заважають будови або під ним висаджений газон), його ріжуть частинами. Альпініст піднімається на дерево за допомогою драбини, заздалегідь закинутої мотузки або спеціальних гаф. Під час підйому обрізаються всі гілки, залишаючи щепки по 20-30 см, які на спуску служитимуть упорами для ніг. Обрізавши гілки, арборист (правильна назва фахівця по роботі з деревами) приступає до спилювання стовбура. Залежно від товщини стовбура визначається безпечний розмір шматків стовбура. Якщо неправильно розрахувати розмір колоди, то при падінні він може травмувати працівника або вдарити по стовбуру, створивши додаткову загрозу фахівця з працюючою бензопилою в руках.
  • Видалення стовбура по частинах із завішуванням. Найбільш трудомісткий спосіб, він же найбільш небезпечний для арбориста і найбезпечніший для Замовника. Застосовується цей спосіб, коли під деревом знаходяться будинок, басейн, паркан або інші об’єкти. Альпініст піднімається на сусіднє дерево і кріпить на ньому блок-ролик, через який пропускається мотузка. На іншому кінці цієї ж мотузки він спускається вниз. Один кінець пропускається в спусковий пристрій, а другий арборист піднімає з собою на дерево, яке потрібно спиляти. Крім уже закріпленого шнура альпініст піднімає з собою ще один – він використовується для того, щоб підняти нагору відтягнення після спуску на ній колоди. Кожен спиляний шматок колоди супроводжується її підвішуванням на двох шнурах і подальшим плавним спуском на вільний безпечний майданчик.

Крім спилювання дерев ви можете замовити у нас спилювання сухих гілок. Спилювання омели також є невід’ємною частиною санітарної чистки дерев. Створення правильної форми – кронування.