Промислові альпіністи AlpStar > Монтаж водостічних труб альпіністами

Монтаж водостічних систем

Монтаж водостічної системи

Водостічна система виконує дуже важливу функцію у захисті стін та фундаменту будівлі від негативного впливу опадів. Відвід води подовжує загальний термін експлуатації будинку та виключає появу сирості в стінах.  Ми пропонуємо надійні і перевірені рішення для ваших будівель – якісні системи та правильний монтаж труб та ринв.

Наша команда промислових альпіністів має великий досвід в проєктуванні та обслуговування водостічних систем, перевірених постачальників якісних комплектуючих та все необхідне обладнання та інструмент для монтажу. Метод монтажу водостічних труб альпіністами дозволяє виконувати роботу оптимально швидко та з мінімальними витратами на оплату праці.

Наші клієнти – це приватні замовники, комерційні та державні підприємства. Однаково для всіх ми надаємо гарантію на виконані роботи.

Додаткова опція  – післягарантійне обслуговування:

  • очистка ринв від листя, сміття, моху;
  • видалення бурульок в зимовий період;
  • улаштування сніготанення;
  • заміна елементів, зіпсованих за форс-мажорних обставин.

Перед розрахунком вартості робіт, ми ретельно аналізуємо особливості вашої будівлі, її архітектурні та конструктивні елементи, щоб система водовідводу працювала оптимально ефективно. Крім того, ми пропонуємо комплектуючі, які будуть гармонійно вписані в загальний вид фасаду.

Замовляючи монтаж водостоків чи ринв альпіністами ви економите час, гроші і отримуєте якість на рівні монтажу з риштувань чи автовежі. Ми прагнемо максимально задовольнити потреби наших Замовників та пропонуємо професійні послуги за конкурентними цінами.

Отримати безкоштовну консультацію або запросити нашого спеціаліста
Ви можете за телефоном   (067) 25-82-999 або надіславши лист на електронну скриньку alpstar.kiev@gmail.com