Промислові альпіністи AlpStar > Інспекція та обстеження висотних об’єктів

Інспекція та обстеження висотних об‘єктів

Інспекція та обстеження висотних об'єктів

Агресивний вплив середовища експлуатації, інтенсивні навантаження і вплив природних стихій обумовлюють необхідність постійної інспекції висотних промислових об’єктів і будівель. Обстеження може бути як плановим – для визначення зносу конструкцій і механізмів, так і позаплановим, наприклад, після землетрусу або просідання грунту при будівництві. Незалежно від виду обстеження (руйнівний або неруйнівний контроль), якісно і безпечно провести його практично не можливо без залучення профільних фахівців і висотників-верхолазів.

Компанія «Альп Стар» надає наступні види послуг:
 • Обстеження димарів (Київ та Україна) з подальшим ремонтом;
 • Обстеження резервуарів в нафтохімічній і аграрній галузях;
 • Інспекція газо- і нафтопроводів;
 • Інспекція мостових переходів та естакад;
 • Інспекція фасадів висотних будівель, визначення аварійності окремих ділянок;

Головними цілями обстеження технічного стану будівельних висотних конструкцій є діагностика і визначення ступеня зносу, а також визначення причин появи пошкоджень і дефектів. На підставі отриманих даних фахівцями розробляється комплекс заходів щодо усунення дефектів і забезпечення безпечної подальшою експлуатацією.

Міцність бетонних, залізобетонних та металевих конструкцій (фундаментів, каркасів, стін і перекриттів) може визначатися методами руйнівного і неруйнівного контролю. Руйнівні методи дають можливість визначити цілісність і міцність конструкції без зниження несучої здатності і ослаблення перетину при відборі проб і зразків. До методів неруйнівного контролю відносяться візуальний (фотофіксація та обмір деформацій), механічний (ударні, сколювання і відриву), утразвуковой (дефектоскопічний ультразвуковий контроль, ультразвуковий контроль з вимірюванням товщини і акустична емісія) і капілярний.

Отримати безкоштовну консультацію або запросити нашого фахівця ви можете за телефоном (067) 25-82-999 або по електронній пошті: alpstar.kiev@gmail.com


За допомогою методів неруйнівного контролю наші фахівці можуть отримати (і надати Замовнику) структуровану інформацію про стан заданої конструкції. Наприклад:

 1. Визначити товщину і якість антикорозійного покриття. Обстежити конструкцію на наявність пошкоджень антикорозійного покриття з подальшим відновленням.
 2. Обстежити якість зварних швів на резервуарах для зберігання нафтопродуктів або добрив, газопроводів або несучих металоконструкцій на висотних будівлях.
 3. Обстежити фасад будинку, визначити його аварійність. При необхідності демонтувати аварійні ділянки будівлі.
 4. Перевірити стан футеровки на внутрішній поверхні димових труб.
 5. Обстежити стан залізобетонних опор мостів і шляхопроводів.
 6. Проінспектувати кріплення на конструкціях різного призначення. Стан кріплення вант, тросів, болтів, хомутів, скоб.
 7. Обстежити покрівлю на герметичність.