Монтаж реклами

Монтаж реклами

Характерна особливість монтажу і демонтажу зовнішньої реклами в Києві – досить часте застосування нестандартних конструкцій, котрі монтуються на великій висоті або у важкодоступних місцях.

Ми здійснюємо всі види послуг з розміщення реклами різної конфігурації, на будь-якій висоті. Монтаж і демонтаж реклами з використанням технологій промислового альпінізму – це завжди дешевше, безпечніше і швидше!

У нашій компанії «Альп Стар» ви завжди можете замовити наступні види послуг:
  • Монтаж банерів (брандмауерів). Виготовлення каркасу, монтаж підсвічування, мийка полотна;
  • Встановлення світлових коробів. Заміна ламп, ремонт, демонтаж;
  • Монтаж освітлювального обладнання;
  • Встановлення об’ємних літер на фасаді або на даху;
  • Встановлення розтяжок, вивісок, прапорів, плакатів;
  • Обклеювання фасадів і вітрин оракалом;
  • Друк брандмауерів (банерів) за лояльними цінами.

Для отримання кваліфікованої консультації з технічних і організаційних питань, а також для більш точного розрахунку вартості і термінів виконання робіт, рекомендуємо запросити нашого фахівця. Виїзд і консультація БЕЗКОШТОВНО!

Наша компанія володіє усіма дозвільними документами і допусками для проведення робіт на висоті. Ми гарантуємо оперативність і високу якість послуг, що надаються з монтажу зовнішньої реклами в Києві і інших містах.

 

Види робіт

Од. вим.

Вартість робіт, грн.

Монтаж металоконструкцій брандмауера

м. п.

230

Монтаж банеру

кв. м.

45

Заміна банера

кв. м.

50

Демонтаж банера

кв. м.

35

Інсталяція прожекторів

шт.

350

Заміна лампочки

шт.

150

Кріплення кабелю горизонтально

м. п.

40

Кріплення кабелю вертикально

м. п.

25

Пригласить нашего специалиста или оформить заказ Вы можете по телефону (067) 25-82-999 или по электронной почте: alpstar.kiev@gmail.com


Як і будь-який вид робіт, розміщення зовнішньої реклами має свої тонкощі та особливості. Для того, щоб ви отримали ефективний і надійний рекламоносій, ми радимо ознайомитися з наведеною нижче інформацією.

Брандмауер, банер, банерна тканина.
(З інформацією про інші види рекламоносіїв ви можете ознайомитися в розділі «СТАТТІ»)

Цей вид реклами – найбільш популярний у великих містах, оскільки при виборі правильного місця розташування (найчастіше на значній висоті), досягається максимальна кількість контактів з цільовою аудиторією. Крім висоти кріплення, важливо враховувати зручність переглядання та кут огляду брандмауера. Як показує практика, в Києві найчастіше банери кріплять на будівлях, фасади яких виходять на великі площі і широкі проспекти.

Наступний крок – це оформлення всіх необхідних дозволів у відповідних державних структурах, а також ряд узгоджень з власником будівлі і / або його мешканцями. Уже на цьому етапі від вас вимагатимуть проект конструкції і макет зображення. Під час проектування конструкції важливо приділити особливу увагу полотну і безпосередньо каркасу – через значну площу і місце розташування, на конструкцію діють великі вітрові навантаження (в кожній географічній зоні цей показник різний). При неправильних розрахунках або неякісно виконаному монтажу, можна не тільки втратити конструкцію, але і завдати істотної шкоди будівлі, машинам і пішоходам.

Після того як всі розрахунки зроблені і всі документи отримані, саме час перейти до виконання робіт. Їх ми можемо розділити на дві частини:

підготовчі (друк полотна, виготовлення кронштейнів для полотна і освітлення) і безпосередньо навішування банера.

Полотно. При невеликих площах брандмауера для друку зазвичай використовують банерну тканину (фото 4). Але при великих розмірах полотна, щоб зменшити навантаження на конструкцію, найчастіше використовують банерну сітку. Більш того, вага самої сітки набагато менша, що істотно полегшує процес монтажу, і, відповідно, економить ваш бюджет. Бюджет економиться і за рахунок легшої металевої конструкції, тому що і на неї, при використанні сітки, навантаження менше. Як вінілова тканина, так і вінілова сітка мають різну щільність (вага кг / кв.м.). Чим вища щільність, тим надійніший матеріал і, відповідно, дорожчий. Для вибору правильної щільності важливо розуміти яким буде імовірний термін експлуатації даного матеріалу.

Кріплення банера. Для того, щоб прикріпити банер до конструкції або до стіни, в ньому (після друку) по периметру пробивають люверси (фото 1) або запаюють «кишені» (фото 2). Люверси – це більш економічний спосіб кріплення, але і менш довговічний. До того ж, при істотних вітрових навантаженнях, люверс зазвичай не витримує.

Базуючись на практиці, можна описати 3 види кріплення брандмауера в Києві:

Кріплення брендмауера

Кріплення через люверси безпосередньо на стіну будівлі за допомогою дюбелів. Цей метод найбільш економний і швидкий.

Кріплення брендмауера

Кріплення на металеві кронштейни. Товщина профілю розраховується проектувальником із врахуванням вітрового навантаження.

Кріплення брендмауера

Кріплення банера на металеві троси.

 

Тепер зупинимося на кожному з кріплень докладніше.

Через люверси. Цим способом рекомендується кріпити полотно площею не більше ніж 40 кв.м. і тільки впритул до стіни. При отриманні полотна у виробника важливо перевірити якість установки люверсів (фото 3). Бували випадки, коли люверси не затискали належним чином, що призвело до розриву полотна. Також слід врахувати, щоб діаметр внутрішнього отвору був не меншим, ніж діаметр анкерних болтів.

Установка брендмауера (брандмауера) на кронштейни. Цей спосіб кріплення вважається найбільш надійним. По запланованому периметру полотна до стіни на анкерні болти або дюбелі кріпляться металеві кронштейни. Крок кронштейнів розраховується базуючись на вазі конструкції або особливостей фасаду. Важливо знати, що для кріплення в цегляну основу можна використовувати тільки пластикові або хімічні анкери, а для кріплення в бетонну основу рекомендується застосовувати металеві анкери. При виготовленні на кінці кронштейна робиться технологічний отвір. У цей отвір вставляється металева шпилька-натягувач з гачком, за допомогою якої полотно розтягують по периметру. У «кишеню» по периметру банера вставляється профільна труба, за яку чіпляють шпильку. За допомогою цієї труби вітрове навантаження розподіляється рівномірно по всій площі баннера.

На тросах зустрічається вкрай рідко. Цей метод хоч і надійний, але досить трудозатратний. Найчастіше до цього способу доводиться вдаватися, коли власник будівлі забороняє зробити отвори у фасаді для кріплення кронштейнів. У такому випадку в «кишеню» по периметру вінілу вставляється металевий трос потрібного діаметру і розтягується в боки.

Крім безпосереднього монтажу реклами і банерів у нас ще замовляють:

  • Демонтаж банера Київ;
  • Демонтаж реклами в Києві та інших містах України;
  • Миття полотна або вінілової сітки;
  • Миття рекламоносіїв;
  • Ремонт об’ємних літер Київ;
  • Ремонт світлових коробів і вивісок у Києві;
  • Монтаж зовнішнього освітлення;
  • Інсталяція підсвічування будівлі Київ;
  • Прокладання кабелю на висоті;
  • Установку реклами в Києві на дахах будинків.

 

Наш накопичений досвід і порядність стануть вашими помічниками!